Grąžinimo sąlygos

Pirkėjas supranta, kad kai kurie produkcijos parametrai ar atspalviai gali skirtis nuo realiųjų dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ar atsiųsto maketo spaudai nustatymų ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

Pagrindinės gražinimo taisyklės

Kokybiška produkcija ir kokybiškai atlikti spaudos darbai yra nekeičiami, negrąžinami ir Pirkėjo sumokėti pinigai už juos negrąžinami.

Spaudos darbų ir produkcijos trūkumai šalinami ar nekokybiški produktai keičiami, jei dėl darbu ar produkto trūkumų yra atsakingas Pardavėjas.

Jei dėl produkcijos ar spaudos darbų trūkumų yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma produkcijos trūkumų ištaisyti/pašalinti/pakeisti, Pirkėjo sumokėti pinigai už šią produkciją yra grąžinami į mokėtojo banko sąskaitą per 5 (penkias) darbo dienas.

Nekokybiško produkto ar spaudos darbų grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo produkto pristatymo (įteikimo) jam dienos informuodamas apie tai Pardavėją telefonų +370 622 07555 arba el. paštų pagalba@uga.lt.

Pageidaujant grąžinti nekokybišką produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:

  • Produkcija turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Grąžinama produkcija turi būti Pardavėjo pakuotėje arba kitoje, užtikrinčioje saugų transportavimą pakuotėje;
  • Produkcija turi būti grąžinama Pardavėjo priėmimo punkte: UAB „Ugos reklama“, A. Stulginskio g. 8, Vilnius 01115 (iš anksto susitarus).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamą produkciją, jei buvo nesilaikoma produkcijos grąžinimo sąlygų.


Taip pat svarbu žinoti!

Produkcija yra gaminama pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, pasirinktus parametrus ir įkeltą maketą. Pagal specialius vartotojo nurodymus pagaminta produkcija – prekės, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios pagaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą. Užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl užsakymo nurodymų neatitikimo ar mechaninių pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

Kokybiška produkcija – tai fizinis daiktas, pagamintas pagal specialiuosius pirkėjo nurodymus, atsiustą maketą, pasirinktas produkto savybes, nurodytas specifikacijas arba yra akivaizdžiai pritaikytas būtent tam Pirkėjui, ir atitinkantis jo aprašymą Parduotuvėje arba atitinkantis pasaulinį gaminimo technologijos standartą.