Nemokamas dizainas

Nemokamas dizainas? Šiandien atrinkome jums septynis paruoštus naudoti, nemokamus šablonų rinkinius (Adobe Photoshop). Taip pat šiame įraše pristatysime mūsų online dizainerio galimybes. Failai suskirstyti pagal temas. Visus juos galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Kiekviename iš šių rinkinių (.zip archyvų) rasite ne tik šablonus soc. tinklams ar svetainei, bet ir spaudai. Skrajutės, plakatai ir baneriai, instagram post ir stories šablonai.

O taip pat galite spausdinti skrajutes, plakatus ir kitus spaudos gaminius pas mus naudojant šiuos šablonus arba susikurkite savo dizainą mūsų online įskiepyje ant pasirinkto produkto paspaudę „Susikurti dizainą”.

nemokamas dizaino šablonas - modernus, soc tinklams
Madingi šablonai soc. tinklams. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - beauty makeup
Makeup / kosmetologijai skirti šablonai, stories, post, plakatai bei baneriai, įvairiausių dydžių. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - sport, fitness
Sporto klubams / treneriaims skirti šablonai. Plakatai, skrajutės, instagram stories, facebook post, baneriai. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - restaurant, sishi, meniu
Restoranams / kavinėms skirti šablonai. Lankstinukai, vizitinės kortelės, skrajutės ir net gi menių. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - decor, namams
Dizaino studijoms / baldų parduotuvėms skirti šablonai. Baneriai, skrajutės, plakatai, instagram stories ir facebook post. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - travel, kelionėms
Atostogoms / turizmo agentūroms skirti šablonai. Plakatai, skrajutės, baneriai, facebook post, ir stories. Atsisiųsti (.zip)
nemokamas dizaino šablonas - barber, kirpykloms
Kirpykloms / barber salonams skirti šablonai. Instagram ir facebook stories, postai, skrajutės, plakatai, baneriai. Atsisiųsti (.zip)

Susikurk savo dizainą online – nemokamai

Trumpa vaizdinė instrukcija kaip susikurti savo dizainą mūsų online platformoje. Ši dizainą galėsite iš karto atsispausdinti (užsakyti spaudos gaminius), arba išsaugoti vėlesniam laikui arba į savo kompiuterį. Taip pat kūrimo metu svetainė rodys jums užuominas ir patarimus apie funkcijas ir galimybes. Kodel nemokamas dizainas? Jus galite atsisiųsti savo kūrinį ir naudoti bet kur. Sekmės!

susikurti dizaina nemokamai
Išsirinkite prekės parametrus, ir spauskite Sukurti dizainą. Galite įvesti jums reikalingą kiekį paspaudus „kitas kiekis”.
nemokami dizaino šablonai
Pradėkite kurti nuo pradžių, arba spustelekite ant vieno iš siūlomų šablonų. Galite keisti tekstus, spalvas ir dydį, šriftą ir lygiavimą.
nemokamas dizainas - naudokite kur norite
Jei pasirinkote dvipusį produktą, nepamirškite perjungti į kitą pusę. Kurdami dizainą, galite naudoti „Unsplash” bibliotekos nuotraukas ir paveiksliukus arba įkelti savo failus.