Spausdink iš namų. Paprasta bei saugu!

„Ugos reklama” pristato paprastą ir saugų būdą spausdinti viską, ko tik gali prireikti! Naujoje mūsų svetainėje, atlikę vos kelis žingsnius, išsirinksite ir paruošite bet kokius spaudos darbus bei saugiai už juos apmokėsite. Pristatymas jums nieko nekainuos! Nereikia turėti jokių papildomų žinių. Mūsų specialistai visada pasiruošę padėti.

Išsirink savo variantą

Mūsų prekių kataloge lengvai rasi tave dominančių prekių. Automatiškai nustatysime populiariausią variantą (dydį, medžiagas ir kt.). Tačiau esant poreikiui gali visada redaguoti užsakymo detales ir pasirinkti labiausiai tau patinkantį variantą.

Nemokamas pristatymas

Tavo užsakymą įvykdysime ir pristatysime nemokamai per 3–5 darbo dienų laikotarpį. Tačiau užsakymo metu gali pasirinkti pristatymą per 1–2 darbo dienas arba net tą pačią dieną! Pristatymas vykdomas kurjeriu, tavo nurodytu adresu.

Pagalba rengiant maketus

Šią dalį išsamiai aprašysime specialiai tam skirtame įraše.
Tačiau norime priminti, kad esame visada pasiruošę padėti išspręsti visas kylančias problemas.
Prie kiekvienos prekės yra nurodyta spausdinimo instrukcija. Parsisiuntęs ją, turėsi visą reikiamą informaciją, kaip tinkamai paruošti maketus spaudai. Kiekvienoje instrukcijoje taip pat rasi nuorodas į populiariausių programų failų šablonus. Juos nemokamai gali atsisiųsti ir pradėti kurti savo dizainą.

Pagalbos centras

Darbo valandomis galite susisiekti su specialistu

+370 622 07555
pagalba@uga.lt

Skubūs darbai

Jei pasirinkai pristatymą per 24 val., tavo užsakymas tampa mūsų prioritetu. Jei užsakymą apmokėjai iki 16 val., spaudą pristatysime tą pačią dieną! Tačiau norime priminti, kad net ir skubėdami, aukščiausiai kokybei skiriame didžiausią dėmesį.

Unikalūs užsakymai

Spausdiname viską! Todėl jei nerandi norimo formato, popieriaus arba kito pageidaujamo varianto lentelėje, drąsiai kreipkis į mūsų vadybininkus. Apskaičiuosime unikalaus užsakymo kainą ir terminus. Pasiūlysime tinkamiausią variantą, aptarsime maketo dizainą bei kt. užsakymo aspektus.