Drobė su porėmiu

Spauda ant drobės

Kaip nuotrauka virsta šedevru

Šiuolaikinė specializuota įranga leidžia išgauti ryškų ir detalizuotą nuotraukų vaizdą. Nuotrauka yra dedama ant natūralaus audinio pagrindo, kuris gruntuojamas ir padengiamas specialiu apsauginiu sluoksniu. Drobės tekstūra keičia vaizdo suvokimą, o firminis rašalas ir apsauginė danga suteikia ryškią prisotintą spalvą bei užtikrina atsparumą blukimui bei aukštą vaizdo kokybę.

Porėmis ar gražus rėmas tampa baigiamuoju tikrojo meno kūrinio prisilietimu. Tokį šedevrą galima laikyti daugelį metų: jis neišbluks nuo saulės spindulių ir nepasidengs dulkių mikrodalelių sluoksniu.

Portretai ant drobės

Ypatingą vietą tarp atvaizdų, kurie atrodo įspūdingai ant drobės audinio pagrindo, užima portretas arba paveikslas, padarytas iš nuotraukos. Šio meno kūrinio vaizdo kokybė yra tokia pati kaip ir nuotraukos, tačiau ant drobės atrodo daug brangesnė ir kilnesnė. Dėl audinio medžiagos tekstūros vaizdas tampa ypatingai natūralus ir ryškus.

Spauda ant drobės yra stilingas interjero dekoravimo elementas, kuris gali puikiai derėti prie bet kokio buto ar biuro dizaino. Ši jauki detalė išsiskiria iš standartinių papuošimų ir yra nuostabi dovana mylimam žmogui, giminaičiams gimtadienio ar jubiliejaus, vestuvių ar vestuvių metinių ar bet kuria kita proga.

Drobė su porėmiu

Ypatingai patraukliai atrodo spauda ant drobės su užtempimu ant porėmio. Medinio porėmio naudojimas leidžia pakabinti drobę be rėmo, bet tuo pačiu palengvina jo montavimą į rėmą. Dėl tvirtinimo detalių drobę su porėmiu lengva ir paprasta pritvirtinti ant bet kokio paviršiaus be didelių pastangų.

Porėmio gamybai naudojama lygaus paviršiaus ir deformacijai atspari mediena. Atsižvelgiant į porėmio konstrukciją, užtempimo proceso metu drobė neiškreipia atvaizdo kraštuose.


Kūrybingumo laisvė

Atgaivinkite malonius prisiminimus, gyvenimo akimirkas, pradžiuginkite mylimą žmogų, nustebinkite kolegas užsisakydami spaudą ant drobės. Pigu, patikima, stilinga – štai kuo spauda ant drobės išsiskiria iš kitų dovanų. Jums tiesiog tereikia pasirinkti norimą atvaizdą.

Pasirinkti formatą ir užsisakyti spaudą ant drobės